گواهینامه و خدمات

تولید چرم مصنوعی
خط تولید با تجهیزات به روز
دارای گواهی کیفیت از صنف
صادرات محصولات
پاسخگوی نیاز داخل کشور

گروه صنعتی مه فام

گروه صنعتی مه فام ابتدا از سال ۱۳۵۳ کار بافندگی را تحت عنوان بافندگی کاظمی در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع با تعداد ۵۰ دستگاه بافندگی آغاز نموده است.

در ابتدای امر، تولیدات شامل انواع پارچه های پنبه ای و برزنت ،پارچه های تنظیف و باندو گاز بوده است.

با توجه به اینکه یکی از مهم ترین مراحل تکمیل برزنت و پارچه در صنایع رنگرزی صورت میگیرد، مدیران گروه صنعتی مه فام تصمیم به راه اندازی واحد رنگرزی وتکمیل برزنت و پارچه گرفتند. که این امر در سال ۱۳۷۰ در مجموعه ای با مساحت ۲۵۰۰ متر مربع تحقق یافت.

دراین مرحله با اضافه شدن روز افزون به تعداد ماشین آلات و نیروی انسانی سرانجام درسال ۱۳۷۶ گروه صنعتی مه فام اقدام به خریداری زمینی به مساحت ۶۵۰۰ مترمربع در منطقه صنعتی سه راهی مبارکه نمود و فاز جدیدی از تولیدات یعنی تولید مشمع کانتینری را آغاز کرد که در این راستا ساخت سوله و تأسیسات زیر بنایی و ماشین آلات تولید تا سال ۱۳۷۷ به طول انجامید و از این دوره به بعد مرکزیت گروه صنعتی مه فام به منطقه صنعتی سه راهی مبارکه انتقال یافت.

در پی تولیدات مشمع کانتینری و چادری و با ورود به این حوزه برند مه فام یکی از معروف ترین و با کیفیت ترین برندهای بازار به گواه پخش کنندگان و مصرف کنندگان تا زمان حال می باشد.

قابل ذکر است که برند مه فام با استقبال گسترده ای در بازارهای جهانی روبرو شده است و خوشبختانه حجم زیادی از تولیدات سالانه این مجموعه روانه ی بازارهای سایر کشورها می گردد. که این موضوع مایه ی مباهات و از افتخارات گروه صنعتی مه فام می باشد.

در سال ۱۳۸۰ در مسیری که گروه صنعتی مه فام طی میکرد با ثبت شرکت پرنیان چرم زاینده رود موفق به راه اندازی خط تولید انواع چرم مصنوعی گردید که این شرکت یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی مه فام می باشد.

ماشین آلات تولید از کشورهای کره جنوبی، آلمان و ایتالیا خریداری شد و زیر ساخت های لازم تاسال ۱۳۸۳ به طول انجامید.

امروزه گروه صنعتی مه فام قادر به تولید انواع چرم مصنوعی شامل چرم مصنوعی کیفی ، چرم مصنوعی کفشی، چرم مصنوعی مبلی، چرم مصنوعی کفپوش، چرم مصنوعی آستر ،چرم مصنوعی خودرویی و البسه میباشد.

لازم به ذکر است که این مجموعه دارای کلیه ی ماشین آلات تکمیل در زمینه ی چرم مصنوعی میباشد. که تعدادی از آنها در ایران طراحی و ساخته شده است و بخشی نیز از سایر نقاط جهان خریداری و فراهم شده است که همین امر باعث گردید تولیدات گروه صنعتی مه فام با نمونه های مشابه خارجی رقابت نموده وحتی گوی موفقیت را از آنها برباید.
کلیه مواد اولیه مصرف شده جهت تولید از بهترین مواد اولیه موجود در ایران و جهان است و در حال حاضر گروه صنعتی مه فام در مجموعه ای با زیر بنای ۱۶۰۰۰متر مربع و دارا بودن بیش از ۲۵۰نفر پرسنل تولیدی و اداری به طور مستقیم، قادر به تولید بیش از ۱۵میلیون مترمربع از انواع برزنت و پارچه ، مشمع کانتینری و چرم مصنوعی در سال می باشد.
با توجه به اینکه یکی از پر اهمیت ترین نقطه نظرات مدیران گروه صنعتی مه فام اشتغال زایی جوانان است؛ تمام کارکنان و پرسنل این مجموعه ایرانی و بومی میباشند که این امر سهم بسزایی در رفع مشکل بیکاری منطقه ایفا نموده است.
از دیگر نقطه نظرات مدیران گروه اهمیت به حفظ محیط زیست می باشد که در این راستا طی سال های گذشته اقدام به خریداری سیستم فیلتراسیون نمودند هم چنین در سال های اخیر اقدام به خریداری نمونه داخلی آن نموده که این خود گویای اهمیت این گروه به حفظ محیط زیست همراه با تولید داخلی میباشد.

گروه صنعتی مه فام با سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی بسیاری همکاری داشته که تعدادی از آنها بشرح زیر است :

دانشگاه صنعتی مالک اشتر
دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
سازمان زندان های استان اصفهان
سازمان زندان های تهران بزرگ
صنایع دفاع کشور
نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران
قرارگاه خاتم الانبیا
سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان
کارخانه قند نقش جهان
شهرداری اصفهان
وزارت جهاد سازندگی
سازمان غله کل کشور
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران
بیمارستان های کل کشور